PříjemPříjem  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Drake Karen

Goto down 
AutorZpráva
Wilhelm
Sedlák
Sedlák
Wilhelm

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 11. 04. 17

List postavy
Jméno: Karen Drake
Životy:
10/10  (10/10)
Zkušenosti::
0/0  (0/0)

PříspěvekPředmět: Drake Karen   Sun Apr 23, 2017 9:19 pm

Osobní informace

Jméno: Karen
Příjmení: Drake
Rasa: Vashoth
Pohlaví: Žena
Věk: 20
Rodné město/země: Vindaar
Povolání: Spirit healer a vědma se spoustou problémů

Informace o vzhledu

Výška: 6 stop (přibližně 1,8 metru)
Váha: 70 kilogramů
Barva očí: Zlatá
Barva vlasů: Bílá
Popis: Karen je mladá Vashoth s ráznějším pohledem, než jaká skutečně je. Má bílé vlasy vázané stuhou a na sobě nosí rudo-hnědé nezdobené roucho, spíše poutníka než mága, protože na sebe nechce strhávat víc pozornosti, než se jí daí i bez výrazného oblečení. U sebe většinou nenosí nic, krom vaku s jídlem, pitím a léčivými bylinkami a nezdobenou dlouhou hůl, která je na konci okovaná, aby s ní mohla Karen uštědřit nějakou tu ránu v sebeobraně (ačkoliv to je vždy až poslední možnost).
Obrázek:
Pic:
 

Informace o osobnosti

Temperament: Melancholik
Povahové vlastnosti: 
Je místy velmi přecitlivělá, ale nedává to na sobě znát. Na povrchu se snaží vypadat velmi moudře i, přes svoji častou nervozitu, pravda je však taková, že díky tomu vypadá spíše smutně, přísně či ustaraně. Jinak se hlavně snaží se všemi vyjít a být přátelská, ale trochu jí to kazí to, že se celkem dost podceňuje.
Zájmy: Anatomie, léčitelství a Qun
Sny: Někam patřit, cítit se bezpečně, zjistit, co se stalo s její rodinou.
Fobie: z ohně

Statistiky

Síla: 10+2
Obratnost: 10+3
Odolnost: 10
Lstivost: 10
Magie: 10+5
 
Historie:


Karen se vlastně nikdy nedozvěděla, co přesně se stalo. Avšak Valyriel jí vyprávěla, že našla dva mrtvé Qunari nedaleko Vindaaru, kteří byli zabiti divokou zvěří. Ale co ji překvapilo, bylo dítě, které v ní probudilo vizi. Valyriel, vědma a adoptivní elfská matka Karen nikdy neprozradilo, jakou vizi vlastně viděla, ale rozhodla se ji adoptovat a vychovat jako svou. Vždy jí opakovala, že v Rivain jsou to ženy, kdo je silný a že se nemusí bát ani svého magického daru. Přesto se však mladá Vashoth rozhodla nikdy magii nepoužívat v tradičním pojetí. Z nějakého důvodu měla zafixováno, že destruktivní magie je špatná věc a že oheň je něco, s čím by se mělo zacházet velmi, velmi opatrně. Nakonec se stala Spirit healerem a rozhodla se putovat krajinou a pomáhat těm, kteří jsou v nouzi.
. . .
Než se ale vydala na svou pouť, čekalo ji několik dní horeček. Během těchto dní se však stalo hned několikrát, že se jí stala jedna a ta samá věc dvakrát. Dlouho přemýšlela nad tím proč, až jí to nakonec Valyriel přeci jen řekla. Ty věci se neděli dvakrát, to jen ona má skutečně velký dar. Kdo ví, jestli se ho však někdy naučí používat, či jestli se jí probudí někdy jindy, než v nemoci.
. . .
Na jejích cestách se stala spousta věcí. Viděla mágy, kteří se procházeli po ulicích jako by nic a mágy, kteří byli vždy vystrašení, že se jim něco stane sotva by vyřkli první zaklínadlo. Viděla trpaslíky i lidi. A všichni jí přišli stejní jako ona. Ale pak jednoho dne narazila i na Qunari, kteří se na kontinentu vyskytovali jen zřídka. Byl pro ni šok, že to byla právě její rasa, kdo ji odmítl a bral jako méně cenou. Karen se díky své mentorce naučila něco málo Qunlatu, ale nebyl dost dobrý. Navíc se ji neustále snažili přesvědčit, že jako mág by pro ni bylo mnohem lepší konvertovat ke Qunu. Ale Karen věděla, co to znamená. Znamenalo to nechat se vlastně zotročit. Nakonec byla velmi ráda, že utekla a... nyní putuje světem, dál pomáhá lidem, ale v hlavě má jen pár jednoduchých otázek.
"Proč mě Valyriel vzala k sobě? Kdo jsem, když nejsem ani elfem, ani Qunari, ale ani Qunari? 
A patřím vůbec někam...?"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
Čaroděj
Čaroděj
Nawaki

Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 26. 02. 10
Location : Děčín / Plzeň

List postavy
Jméno:
Životy:
0/0  (0/0)
Zkušenosti::
0/100  (0/100)

PříspěvekPředmět: Re: Drake Karen   Sun Apr 23, 2017 10:04 pm


_________________
Join us brothers and sisters. Join us in the shadows where we stand vigilant...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://dragonagerpg.forumczech.com
 
Drake Karen
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon age :: Knihovna :: Postavy-
Přejdi na: