PříjemPříjem  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Tharonn

Goto down 
AutorZpráva
Randroth
Sedlák
Sedlák
Randroth

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 24. 04. 17

PříspěvekPředmět: Tharonn   Tue Apr 25, 2017 12:45 am


Osobní informace:

Jméno: Tharonn (priezvisko nemá)

Rasa: Elf

Pohlaví: Muž

Věk: 28

Rodné město/země: Ferelden - Denerim

Povolání: Blood Mage, oficialne Mage of the Circle
_______________________________

Informace o vzhledu:

Výška: 177 cm

Váha: 72 kg

Barva očí: Sivo-modré

Barva vlasů: Svetlohnedé

Popis či obrázek: Väčšina vecí je jasná z obrázku, ale treba zdôrazniť to, že má stále kruhy pod očami a celkovo je veľmi bledý a pôsobí nezdravo.
V oboch dlaniach má diery, čož je vedľajší efekt jedného rituálu ktorý robil v minulosti.
Čo sa týka oblečenia, tak má celkom slušnú mágovskú róbu v tmavých farbách, plus celkom silnú cold staffku. Vehementne odmieta nosiť hrozné mágske čapice.
Spoiler:
 
_______________________________

Informace o osobnosti:

Temperament: Melancholik

Povahové vlastnosti: Tharonn má sociopatické sklony. Má problémy pochopiť emócie iných ľudí, čo často vedie k nezhodám v medziľudskej komunikácii. Má problémy prejaviť akýkoľvek súcit; inak povedané je schopný zavražiť nevinného človeka pre svoje prežitie a večer zaspať len s menším povzdychom. Nie je to ako keby necítil emócie, skôr ich častokrát sám nechápe. V minulosti nastali situácie, kedy niekoho zabil len preto aby videl jeho reakciu, reakciu niekoho iného, alebo zistil aký bude mať z toho pocit. Na takéto situácie ale musí byť príležitosť, a celkovo sú ojedinelé. Nebýva bezdôvodne krutý, jeho krutosť sa prejavuje v situáciach, ktoré mu môžu nejak pomôcť; ak z toho niečo získa, tak ide aj cez mŕtvoly.
Väčšina rozhodnutí je mu z morálneho hľadiska úplne ukradnutá, volí si možnosti z ktorých má akýkoľvek profit, a ak taká možnosť neexistuje tak jednoducho ide s prúdom.
Je zastáncom filozofie, že mágia je nástroj ktorý by mal byť používaný s plným potenciálom a preto sa nebojí ani temnejších stránok mágie. Za nebezpečné situácie spôsobené mágiou neobviňuje mágiu samotnú, ale ľudí ktorí sa ju snažili používať a zlyhali. To je dôvod, prečo sa nebojí používať krvavú mágiu, a to že musí svoje talenty skrývať ho mimoriadne frustruje.

Zájmy: Zvyšovanie svojej magickej sily za akúkoľvek cenu, sledovanie emócii iných ľudí/neľudí v extrémnych situáciach.

Sny: Získať svoju flašku s krvou (phylactery, neviem jak to preložiť) od Templárov aby sa stále necítil ako na reťazi. A nájsť ľubovoľný spôsob ako získať nesmrteľnosť.

Má rád: Mágiu, spôsoby ako si zväčšiť magickú silu, čokoládu

Nemá rád: Mágov z Kruhu, Templárov, viac-menej 99% celkovej populácie, zdravú výživu

Fobie: Jedna vec ktorej sa bojí viac ako čohokoľvek je, že mu na niekom raz začne skutočne záležať.
_______________________________

Statistiky:

Síla: 10

Obratnost: 10

Odolnost: 10

Lstivost: 10

Magie: 10 + 10
_______________________________

Historie:
Tharonn sa narodil v Denerimskej Elfskej odluke (Alienage) a odkedy sa pamätá, bol sirota. Nepamätá si ani vlastné priezvisko, a netuší kto sú jeho praví rodičia. Ako malý bol vychovávaný v provizórnom sirotinci, kde bol medzi ostatnými deťmi vždy taký samotár. Ani nevedel prečo, ale staršie deti ho začali šikanovať. Jeho prvý prejav magického talentu bolo kompletné spálenie tváre najsilnešieho chlapca v sirotinci. Chlapec síce prežil ale bol na celý život znetvorený, a Tharonna Templári odviedli do Kruhu Mágov.
Život v Kruhu Mágov bol relatívne pokojný, ale Tharonn veľmi skoro začal nenávidieť život vo Veži. Byť pod stálym dohľadom Templárov s pocitom že vás kedykoľvek môžu zabiť ak budú mať podozrenie že sa meníte na Ohavnosť bolo samo o sebe frustrujúce, ale Tharonnovi prišli mágovia ešte viac frustrujúci. "Máme obrovskú moc, ale všetci sa ju príliš boja použiť a tak si tu necháme srať na hlavu." myslel si. No ale keďže Tharonn je tak trochu pokrytec, tak s tým tiež nič neurobil, iba v sebe udusil tieto frustrujúce pocity a rozvíjal svoje magické talenty. A jeho magické talenty boli veru úctyhodné, i keď miestami možno až príliš; pri tréningu prvých kúziel vyhodil do povetria polovicu knižnice.
Pár mesiacov pred Harrowing rituálom sa zaplietol so skupinkou mágov, ktorí sa tajne snažili naučiť krvavú mágiu. Tharonnovi to vtedy prišlo ako dobrý nápad a tak sa do toho tiež pustil. Učil sa rýchlo a úprimne nechápal prečo z krvavej mágie robí každý takú vedu, až dokým sa to nestalo... Leader celej tej skupiny sa premenil na Ohavnosť a zabil niekoľko svojich spolužiakov. Museli zasiahnuť Templári a zabiť ho. Začalo sa veľké vyšetrovanie aby sa zistilo kto všetko v tom bol namočený. Tharonn tušil že nejaký slabší člen ich skupiny skôr či neskôr prehovorí... a tak sa rozhodol konať prvý. Pomocou krvavej mágie ovládol jedného člena skupiny a donútil ho nech sa prizná a zároveň vyzradil mená celej skupiny, okrem Tharonna samozrejme. Tým pádom Templári zaňho upratali všetky potenciálne stopy a Tharonna nikdy nikto neodhalil.
Tharonnov Harrowing rituál prešiel bez väčších problémov a stal sa plnohodnotným mágom.
Po Harrowing rituáli sa chopil prvej šance ktorá sa naskytla aby sa z Veže konečne dostal a mohol sa viac-menej osamostatniť. Cestoval po svete za účelom "výskumu" a hoci o svojom výskume stále dodáva Veži správy (i keď neochotne), tak jeho skutočným cieľom bol iný výskum, ktorý si necháva pre seba. Tharonn sa chopil každej šance, ktorá sa mu naskytla, aby získal viac magickej moci. Medzi tieto šance patril aj jeho rituál vlastnej výroby, ktorý mu mal pomôcť s kúzlením krvavej mágie, ktorý síce fungoval ale mal nepríjemny vedľajší účinok; Tharonn má na oboch rukách permanentné diery, resp. na dlaniach. Pri jeho cestách sa stretol s mnohými ľuďmi, neľuďmi a zopár démonmi, ale vždy vyviazol bez väčšej ujmy a získal cenné skúsenosti.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
Čaroděj
Čaroděj
Nawaki

Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 26. 02. 10
Location : Děčín / Plzeň

List postavy
Jméno:
Životy:
0/0  (0/0)
Zkušenosti::
0/100  (0/100)

PříspěvekPředmět: Re: Tharonn   Tue Apr 25, 2017 11:41 am


_________________
Join us brothers and sisters. Join us in the shadows where we stand vigilant...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://dragonagerpg.forumczech.com
 
Tharonn
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon age :: Knihovna :: Postavy-
Přejdi na: