PříjemPříjem  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Marius Alane

Goto down 
AutorZpráva
Nawaki
Čaroděj
Čaroděj
Nawaki

Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 26. 02. 10
Location : Děčín / Plzeň

List postavy
Jméno:
Životy:
0/0  (0/0)
Zkušenosti::
0/100  (0/100)

PříspěvekPředmět: Marius Alane   Tue Apr 25, 2017 6:19 pm


Osobní informace:

Jméno:
Marius Alane

Rasa:
Člověk

Pohlaví:
Muž

Věk:
27

Rodné město/země:
Minrathous/Tevinter

Povolání:
Templář
_______________________________

Informace o vzhledu:

Výška:
Průměrná

Váha:
Průměrná

Barva očí:
Zelená

Barva vlasů:
Hnědá

Popis či obrázek:
Dodám...
_______________________________

Informace o osobnosti:

Povahové vlastnosti:
Marius je překvapivě positivní člověk, minimálně na to, v jakém prostředí vyrůstal. Aby ho něco vyvedlo z míry, tak by to vyžadovalo něco přinejmenším neobvyklého. Pravda je ale ta, že je to všechno popírání. Jeho předchozí život, který ho vyhnal z Tevinteru nebyl jednoduchý (přinejmenším) a poznamenal ho na těle i na duchu. Myslet positivně bylo příjemnou alternativou k masovému vraždění...

Zájmy:
Rybaření, lov, knihy

Sny:
Nebýt v Tevinteru

Fobie:
Být v Tevinteru
_______________________________

Statistiky:

Síla: 15

Obratnost: 10

Odolnost: 12

Lstivost: 13

Magie: 10
_______________________________

Historie:
Marius Alane (přízvuk na 2. slabice) se narodil do významné rodiny Alane, která svůj původ datuje až k původním magistrům, kteří násilně vnikli do Úniku (fade) a poskvrnili tak Zlaté město. Kdekoliv jinde ve světě by příbuznost s osobou, která přivodila Nákazy nebyla zrovna positivní, ale tohle nebyla kdejaká země, ale Tevinterské císařství. Mariův otec byl velice mocný Altus, jeho bratr významný člen magistéria.

Marius byl krmen zlatou lžičkou, spal na hedvábí... dokud se neukázalo, že nemá prakticky žádný magický talent. To bylo samozřejmě pro rodinu obrovskou ostudou a tak byl Marius nejdříve držen jako rodinné tajemství, a poté vyslán na výchovu do Imperiálního oltáře (Imperial Chantry). Když už nemohl být mágem, tak bude alespoň templářem, vhodnou zbraní kterou by bylo možné použít proti nepřátelům rodiny.

Trénink na templáře nebyl jednoduchý, ale svým způsobem to byla nejšťastnější léta jeho života. Měl konečně klid od svého otce (který byl mocný krvavý mág) i své matky (která byla mocný krvavý mág) i od svého bratra (který byl mocný mág) i od rodinných přátel (kteří byli mocní mágové, ať již krvaví či nikoliv). Ale vše dobré musí jednou skončit. Jakmile byl jeho trénink u konce, využil otec svých konexí k tomu, aby Maria odebral řádu a udělal z něj svého osobního mágovraha. K tomu účelu mu nechal vytetovat na pravou ruku tetování z čistého Lyria, které jednak sloužilo jako zdroj jeho moci a také posilovala jeho schopnosti. Jistě, byl to mocný dar, ale také utrpení, které si nikdo neumí ani představit.

Problémem bylo, že Marius nehodlal zabíjet mágy na rozkaz svého otce, tento drobný problém vyřešil otec krvavou magií, pomocí které potlačil Mariovi svobodnou vůli. Marius úspěšně zabil několik otcových politických nepřátel (vesměs mocných krvavých mágů) aniž by s tím mohl cokoliv udělat.

Naštěstí otec udělal chybu - podcenil sílu Mariovi vůle a také sílu, kterou mu poskytlo jeho lyriové tetování. Zatímco mu otec dával instrukce k další vraždě, tak Marius přetrhl pouta, kterými ho krvavá magie poutala a na otce zaútočil. Podařilo se mu zcela vyrušit jeho magii a srazit ho na kolena, jen aby mu oznámil, že odchází a nikdy se už do Tevinteru nevrátí... leda by snad za ním poslal nějaké vrahy... pak by si dal SAKRA záležet na svém návratu...

Sebral ze stolu nějaké zlato a odešel z rodného domu, aniž by se ohlížel zpět... přes Nevarru a Orlais se dostal postupem času až do Fereldenu, kde hodlá vyzkoušet svoje štěstí. Samotný fakt, že byl pryč z nenáviděného domu stačil, aby se jeho nálada zlepšila.


_________________
Join us brothers and sisters. Join us in the shadows where we stand vigilant...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://dragonagerpg.forumczech.com
 
Marius Alane
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon age :: Knihovna :: Postavy-
Přejdi na: