Dragon age
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Turnaj v Denerimu

Goto down 
+2
Wilhelm
Nawaki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Wilhelm
Sedlák
Sedlák
Wilhelm


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 11. 04. 17

List postavy
Jméno: Karen Drake
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue10/10Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/10)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptyThu Apr 27, 2017 7:12 pm

Drake Karen


Soucitně jsem se na muže dívala, ale nevěděla jsem, jak bych mu mohla pomoci. I když mohla bych. Jsem velká a celkem silná... mám svoji okovanou hůl... a násilí? Chvilku jsem zvažovala a pak jsem zakroutila hlavou. Stejně by mě asi jako partnera do boje nechtěl. A navíc jsem neměla peníze, které bych když tak mohla dát za připsání. Přesto jsem došla k tomu strážnému a zkusmo nadhodila: Pokud by se mu přišel nový spolubojovník... mohl by použít nepoužitou registraci toho prvního?
Návrat nahoru Goto down
Mina
Sedlák
Sedlák
Mina


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 18. 04. 17

List postavy
Jméno: Cassandra de Correl
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue15/15Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (15/15)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptyThu Apr 27, 2017 7:46 pm

Sandra

Prezerala si obsah mešca a div jej oči nevypadli, keď zbadala tú "zlatú žiaru". Keďže už s peniazmi pracovala nejaký ten čas, takže približne dokázala odhadnúť podľa váhy a objemu mešca, koľko v ňom približne bolo, ale zrejme to teraz ani poriadne nečakala. Nikdy sa jej taký úlovok ešte nepodaril pri týchto akciach. Prezrela si ten žltý drahokam, ale nebola si istá, čo to je. Vyzeral drahô, takže ho určite predá za dobrú cenu alebo to posunie niekomu od nich, aby to predali. Potom sa však pozrela na prsteň. Vyvalila oči hneď ako zbadala pečať. Nečakala, že niekto z jej rodiny sa tu zjaví. Aj keď ona bola dosť malá, keď ju naposledy niekto z rodiny videl, teraz bola dospelá žena - a vtedy mala ešte silný orlaiský prízvuk. Avšak stále by to nechcela riskovať, ktovie, čo by bolo potom. Schovala prsteň a mešec a rozhliadla sa po tom dave. Vmiesila sa zase do davu a premýšľala, či to dneska zabalí alebo ešte nie. Ale na čo pokúšať šťastie s takým obnosom pri sebe.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo
Sedlák
Sedlák
Dawn de Diablo


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 11. 10. 13

List postavy
Jméno: Barneak Chainarm
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue23/23Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (23/23)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptyFri Apr 28, 2017 12:05 pm

Barneak Chainarm

"Aye, děk." Zvolal a schoval si to někam pod brnění....no trošku...víc to zmuchlal, aby to někam narval. Pak zvedl pohled. "Tož opravdu? No sem s ním do koňské prdele.." Pověděl a narovnal si vousy. "Ale tož...mám ještě nějaký čas nebo bude ten turnaj už teď někdy?" Zvolal. Zřemě o tom turnaji nevěděl vůbec nic a on sám dostával žížu. Pak se jen něco mihlo kolem. Ohlédl se, jelikož i on slyšel tu poznámku. "Mmm, nějaký děcko, to je normálka." Pověděl s klidem a kýchl si. "Hep..ku*va...šááááááááááá." Ozvalo se do davu. "Ten byl ...panečku!" Zvolal spokojeně a rozchechtal se tam co nejvíc a pak tedy čekal, co bude dál.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Čaroděj
Čaroděj
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 26. 02. 10
Location : Děčín / Plzeň

List postavy
Jméno:
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/100Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/100)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptyFri Apr 28, 2017 9:07 pm

-> Alloy
Rytíři dostali záchvat smíchu. Dva z nich začaly hýkat tak, že sotva popadali dech. Třetí se na tebe podíval. "Ví tvůj pán, že si hraješ s jeho zbraněmi?" zeptal se. Druhý už popadl dech. "Hele puso, tady je to pro válečníky... tady se bude bojovat. Nevím, kde jsi ty zbraně ukradla, ale tohle není místo pro někoho jako ty..." poslední jen přikývl.

-> Karen
Tenhle strážný naštěstí nebyl jako ten první. Podíval se na tebe a lekl se jen trošku. "Podívejte se, já ho chci vidět bojovat... a pokud si najde jiného partnera tak v pohodě... ale pravidla jsou pravidla, nemůžu ho prostě přeřadit a nemůže jít sám... musí mít někoho do týmu, jinak prostě končí, je mi líto..." řekl.

-> Sandra
Šla jsi s davem a hledala nějaký kvalitní cíl, ale nevypadalo to na dobrý úlovek. Kromě toho dav zesílil a strhl tě s sebou, takže ses nemohla vytratit. Podařilo se ti vyprostit až u vstupu do kolbiště. "Vyplivl" tě u nějakého ožralého trpaslíka, který si zrovna uklízel měšec někam do brnění...

-> Barneak
"Turnaj už probíhá, před chvíli se porval jeden Avvar s mistrem meče z Orlais. Chudáček šermíř dostal kladivem až kosti zapraskaly, ha! Orlesianci jsou bojovníci na hovno pokud se někdo zeptá me... proto jsme je vykoply z naší země. Další by měl jít ser Pryce a uhm... ser Gwain? Ale pak je tam volné místo... " vysvětlil.
Návrat nahoru Goto down
https://dragonagerpg.forumczech.com
Mina
Sedlák
Sedlák
Mina


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 18. 04. 17

List postavy
Jméno: Cassandra de Correl
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue15/15Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (15/15)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptyFri Apr 28, 2017 10:09 pm

Sandra

Šla davom, ale už cítila ako sa na ňu ľudia viac tlačili. Menili tým smer jej cesty, čiže sa skôr len tak nechala viesť a čakala až ju ten dav niekde vyhodí. Objavila sa u nejakého opilého trpaslíka - poznala to podľa slovníku a hlavne toho pachu alkoholu. Pozrela sa na trpaslíka a všimla si, ako si schovávala mešec do brnenia. Ten mešec nevyzeral nijak zvlášť objemný, takže by sa jej veľmi neoplatilo ho okrádať. Potom započula nejaké reči od chlapíka, s ktorým sa ten trpaslík rozprával. Pozrela sa naňho a počula ako hovorila, ako sú orlesiánsky bojovníci nahovno. Ona síce nemá rada z Orlais, ale je odtiaľ - pôvod nanešťastie nezaprie. A sama sa považuje za dobrého bojovníka, preto ju to celkom uráža.
"Hmm, prišla som sa zapísať do toho turnaja." ozval sa hlas. Na jej prekvapenie to bol jej hlas. Popravde chcela len mávnuť rukou a ísť preč a na celé toto zabudnúť, ale asi jej hrdosť ju prinútila toto povedať.
Návrat nahoru Goto down
WrongSign
Sedlák
Sedlák
WrongSign


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 07. 04. 17

List postavy
Jméno:
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue20/20Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptyFri Apr 28, 2017 10:32 pm

Alloy

Dívka se smála s nimi. Pak jí ale smích z úst zmizel. "Já taky nepřišla bojovat." odvětila jednoduše. Její tvář zchladla. "Víte, nemám zajem účastnit se něčeho, kde se banda neschopných vojáčku mlatí meči. Přišla jsem se jen dobře bavit." vysvětlila jim. "Avšak zábava právě začala,velmi jste mě pobavili pánové!" Chvíli na něj jen hleděla. Přemýšlela. Byli to jen rytíři, neschopní, jak všichni rytíři a přes příliš arogantní. Amatéři, Alloy pracovala jako nájemný vrah, byla profesionálka. I tak musela uznat, že sama by tři rytíře asi těžko zvládla už jen vzhledem ke jejich těžké zbroji. "Ach, můj pán? Skončil popravený mojí rukou přímo v jeho klanu.. Ale to už je nějaký ten pátek." konstatovala. "Když dovilíte," násadila si zpět svou kápi "já se jdu dál bavit do tohole cirkusu." dodala nakonec se škodolibým úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo
Sedlák
Sedlák
Dawn de Diablo


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 11. 10. 13

List postavy
Jméno: Barneak Chainarm
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue23/23Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (23/23)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptySat Apr 29, 2017 12:01 pm

Barneak Chainarm

Poslouchal toho vojáčka a jen lehce znalecky přikývl. Pak ale zvedl prst. "Tož pěkný názor máš, to je pravda." Pověděl a rozhlédl se. "Nu, já som troška jiného pojetí. Možná tenhle...Urleánec byl jen opravdu slaboch." Pověděl, krkl si, aby mohl pokračovat a pohladil si břicho. "Avšak, já respektuji každého skvělého bojovníka ať je odkudkoliv....to ti povím....nic není lepšího než pořádný boj...do koňské řiti a to na konci nikdo z nás nemusí umřít." Pověděl a zasmál se. "A je mi šumák, či je to Urleánes, trpoš, člověk nebo tamto to velký....či i splozenec....to sama sebou, pokud by byl civilizovaný a uměl to." Pověděl spokojeně a pak zakroutil hlavou... jak tolik věcí dokázal najednou říct. Pak se ohlédl za dívkou, co se také přeihlásila. Prohlédl si ji. "Aye, jako třeba ta dívka. Ta musí mít pořádný koule...do koňské prdele!" Zvolal a hromově se zasmál.
Návrat nahoru Goto down
Randroth
Sedlák
Sedlák
Randroth


Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 24. 04. 17

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptySat Apr 29, 2017 12:16 pm

Tharonn

"Hmm..." Počúval ich konverzáciu ďalej. Úprimne, čím dlhšie ich počúval, tým naivní mu prišli. "Mhm, takže to vyzerá akože pôjdete do Hlbokých cest za vidinou veľkého bohatstva, ktoré ani neviete či tam je a umriete na... štvrtú skupinku Darkspawnov. Hlavne preto lebo ich podceňujete." Kedykoľvek niekto na otázku typu "Čo sa stane ak bla bla" odpovedá "Ale budeme bohatí ak sa to podarí", tak nemá plán. Ale musel uznať že v Hlbokých cestách pravdepodbne museli byť veľmi zaujímavé veci. Poklady a peniaze boli vždy fajn... osobne by síce preferoval nejakú magické vedomosti, a nebol si istý či niečo také bude v miestach, kde sa to prevažne hemžilo trpaslíkmi a darkspawnami.
Trocha otrávene si povzdychol. Už by mohli dokecať. Alebo by mohol aspoň dostať jesť. Alebo piť. Už to trvalo dlho.
Návrat nahoru Goto down
Wilhelm
Sedlák
Sedlák
Wilhelm


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 11. 04. 17

List postavy
Jméno: Karen Drake
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue10/10Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/10)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptySat Apr 29, 2017 1:25 pm

Drake Karen


Dívala jsem se na strážného a pak jsem se podívala na muže. Byl to jeden z mála lidí, kteří byli dost vysocí na to, aby mi pohleděli do tváře. Nejsem dobrý bojovník... pronesla jsem opatrně, Ale asi bych ti mohla pomoci alespoň tak, že tam budu s tebou, aby jsi mohl bojovat. lehce jsem se usmála a poškrábala se za rohem. Doufám, že je skutečně dost silný na to, aby si poradil s minimální pomocí. blesklo mi hlavou, protože jsem věděla, že bojovat opravdu neumím. Alespoň ne dost na to, abych se vyrovnala těm okolo. mihlo se mi ještě hlavou a pak jsem zaslechla elfku mluvit svrchu na rytíře. Ta je mrtvá. pomyslela jsem si...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Čaroděj
Čaroděj
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 26. 02. 10
Location : Děčín / Plzeň

List postavy
Jméno:
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/100Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/100)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptySat Apr 29, 2017 3:09 pm

-> Tharonn

Po pár chvílích přišel hostinský a donesl ti lehce zaprášenou lahev červeného vína. "Naše zásoby vína teď trochu... no, dlouho jsme nedostali dodávku, tak snad neurazím lahví z Nevarry." řekl a položil jí na stůl. Ať to bylo cokoliv, tak to jistě bude lepší jak ty chcánky co jich bylo plné skladiště v Kinlochově tvrzi. Do toho jsi mohl zaslechnout templáře.
"Pánové... vážím si, že jste mi o tom řekli... ale na 50% z vás ten váš tajemný kontakt dostane peníze a pak vás nechá umřít v Hlubokých cestách a na 50% vás dostanou splozenci." řekl a chystal se k odchodu.
"Já vím, že to vypadá podezřele, ale náš kontakt býval u šedých v Svobodných markách, vyzná se v Hlubokých cestách. Má prastarou mapu, kterou koupil od Legie smrti... ukazuje Thaigy, které byly ztraceny během 1. nákazy... od té doby byly ztracené! Taková šance je jednou za život... jenomže splozenci maj svoje mágy... a sehnat někoho, kdo se umí vypořádat s magií není snadný... kdybysme sehnali templáře... nebo nějakýho mága, tak náš podíl by šel dost nahoru..." řekl.

-> Sandra
Chlápek se zatvářil dost nevěřícně. "Jako mě je to fuk, pokud můžete zaplatit 10 zlatých mincí, tak klidně..." řekl. Bylo ale trochu jasný, že moc nevěří, že bys měla jakoukoliv šanci, proti rytířům, šermířům a mistrům meče...

-> Alloy
Urážet čest rytířů se obvykle moc nevyplatilo. Byla to jedna z těch věcí, na které byli celkem hákliví. Jeden z rytířů, na erbu měl hnědého medvěda, se na elfku podíval dost nepříjemně. "A jakpak jsi ho zabila? Ve spánku? Uvidíme, jestli si dokážeš poradit s někým, kdo zrovna nespí..." řekl a tasil meč. Dal ti pár vteřin, abys mohla tasit a pak se na tebe vrhl. Ostatní dva jen koukali...

-> Barneak
"Máte pravdu, neměl bych mluvit ošklivě o lidech, co se účastní turnaje, ať už jsou to bývalí nepřátelé, nebo odvážné ženy. Vstoupit do turnaje chce nějakou vodvahu..." kývnul hlavou. Možná to bylo tím, že prakticky kterýkoliv účastník turnaje by ho nakopal do prdele, nebo jako válečník dokázal ocenit ty, kteří byli lepší než on...

-> Karen
Rytíř se té myšlenky okamžitě chytil. "Vidíte? Tady slečna je můj nový partner. Jsme dva, na papíře máte dva... takže můžeme jít rovnou na věc ne?" zeptal se. Strážný jen pokrčil rameny a ukázal, že můžete jít dovnitř. Rytíř se usmál. "Děkuji, že jste mi přišla na pomoc. Nicméně bych velice nerad byl zodpovědný za vaše případné zranění... vypadáte jako někdo, kdo je schopný se o sebe postarat... ale tyhle turnaje jsou nebezpečná věc..."
Návrat nahoru Goto down
https://dragonagerpg.forumczech.com
Mina
Sedlák
Sedlák
Mina


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 18. 04. 17

List postavy
Jméno: Cassandra de Correl
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue15/15Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (15/15)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptySat Apr 29, 2017 4:00 pm

Sandra

Dívala sa naňho. Nemala žiadnu rytiersku zbroj, ani štít, ani dlhý meč u pasu, ale spoliehala sa na svoju rýchlosť, obratnosť a svoje fintičky. A ktovie, možno, že sa dostane tak ďaleko, že aj volačo vyhrá. Nepotrebuje byť najlepšia, chce si sama sebe dokázať, že bojovať vie. A keď ju nepostavia priamo proti šampiónovi, tak by to mala teoreticky zvládnuť. Aj keď trošku tuší, že keď sa o tom niekto dozvie z jej skupiny, tak bude problém, ale teraz už nemôže ustúpiť.
"Fajn, toľko mám. Aké sú pravidlá? Čo sa smie a čo nie?" spýtala sa. Ani nevie, či by malo cenu sa tam prihlasovať. Pokiaľ by tam boli pravidlá, čo by jej postup značne sťažili, tak radšej odstúpi a nebude sa s tým babrať. Uvidí, čo jej na to tento chlapík povie. Pozrela sa potom na trpaslíka a nadvihla obočie.
"No, aspoň niekto mi dôveruje, že to myslím vážne." zkonštatovala a prekrížila si ruky na hrudi.
Návrat nahoru Goto down
WrongSign
Sedlák
Sedlák
WrongSign


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 07. 04. 17

List postavy
Jméno:
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue20/20Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptySat Apr 29, 2017 6:13 pm

Alloy

Nebyla z jeho reakce zrovna nadšená. Upřímně řečeno to ani zdaleka nebyla reakce, kterou by nečekala. Mohla si za to sama a moc dobře to věděla. Řekla toho až moc, občas měla stavy, kdy moc mluvila a tohle byl jeden z nich, vzhledem k tomu, že toho normálně moc nenamluvila. Tasila, tak rychle, jak jen rychle to uměla. Tasila svůj meč a bič. Odrazila rytířův útok. Útočit na ženu by bylo velmi nezdvořilé, pokud se nejednalo o Alloy. Boj jí nevadil. Užívala si to, ale bohužel za tenhle boj nedostane zaplaceno, takže to pro ní byla nezbytná zabava, když už na to došlo. "Měla bych si přístě dávat pozor!" vytýkala sama sobě. Právě se v ní trochu tloukl pud její osobnosti a pud zabijáka, kterým bývala.
Návrat nahoru Goto down
Randroth
Sedlák
Sedlák
Randroth


Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 24. 04. 17

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptySun Apr 30, 2017 12:50 am

Tharonn

Tharonn fľašu prijal. "Konečne. Rozhodne neurazíte..." povedal a otvoril fľašu. Jemne si k vínu najprv privoňal a potom si ho nalial do pohára. Horšie jak pivo to snáď byť nemôže.
Popri tom stále počúval tú ich konverzáciu. Ale už mu prišlo že je hrozne dlho ticho, a tiež sa mu zdalo že je to dobrá chvíľa pre zapojenie sa.
"Hmm... nie že by vás to zaujímalo, ale myslím že váś templársky priateľ má pravdu. Znie to ako dobrý spôsob ako sa nechať zabiť." povedal a odpil si z vína. Snáď bolo dobré. Popri tom behal pohľadom medzi nimi dvoma a tým templárom.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo
Sedlák
Sedlák
Dawn de Diablo


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 11. 10. 13

List postavy
Jméno: Barneak Chainarm
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue23/23Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (23/23)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptySun Apr 30, 2017 1:44 am

Barneak Chainarm

Jen přikyvoval, co by víc k tomu měl říct? Buď ten vojáček byl nějaký ten znalec a nebo měl naděláno v gatích. Tak či tak to nechal být. "Přesně tak." Pověděl a přikývl. Pak jen pohlédl na tu slečnu - ženu...no snažil se ji dívat se do očí...ale byla člověk a jeho upoutali jiné věci než oči. Ty věci byly samozřejmě o něco níž než oči. "Aye? No to sama sebou...jinak by ses tu snad nemotala." Zvolal a zasmál se zase tak hromově. "Páááni...já mám ale žízeň...do koňské prdele." Pověděl a ohlédl se na vojáčka. "Heleme." Oslovil ho. "A nějaké to...no pití. Samo sebou že pro účastníky...by se nenašlo?" Zeptal se zvědavě. Co by to byl turnaj bez chlastu, že jo? "Pak je hned lepší pocit, když bouješ proti třem než proti jednomu...je to mnohem zajímavější." Pověděl a zase se zasmál. Zřejmě to myslel vážně? Kdo ví.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Čaroděj
Čaroděj
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 26. 02. 10
Location : Děčín / Plzeň

List postavy
Jméno:
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/100Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/100)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptySun Apr 30, 2017 1:42 pm

-> Sandra
Strážný se zasmál. "Ha! Víte, že se skoro nikdo neptá? Všichni tam rovnou naběhnou a jdou se mlátit meči po hlavě. Pravidla jsou následující: žádná útočná magie, nebojuje se na život a na smrt... i když i tak se může stát, že se někdo omylem zabije... ale není to "cíl". Bojuje se, dokud se jeden z oponentů nevzdá, nebo není schopen boje... " říkal, nadechoval se a chtěl říct něco dalšího ale...

-> Alloy
Rytíř byl o dost silnější, takže jeho útok odrazit sice šlo, ale brněla tě z toho ruka. To už se ale vrhl do akce nějaký další elf, který stál opodál. "Nedostává se ti jiných zbraní k vítěství nad ženou?!" vykřikl a vrhl se na rytíře. Druhý z rytířů se vrhl na něj... do toho se zapojila opodál stojící trpaslice, která se vrhla na elfa... poslední rytíř praštil elfa do tváře, ale to už ho trefil šíp, který vystřelil další elf stojící opodál... z "tribuny" seběhl nějaký sedlák a flákl rytíře po hlavě palicí, kterou sebral Stvořitel ví kde...

-> Barneak
Možná, že by ti strážný i něco řekl, ale opodál se strhla nefalšovaná potyčka. Do ní se zapojilo několik stráží, co chtěli sjednat pořádek, ale namísto toho jen přilévali olej do ohně...

-> Tharonn
Víno bylo popravdě celkem dobré. Zřejmě nějaká lahev, kterou tu někdo nechal a od té doby ležela ve sklepě. Mělo trochu exotičtější chuť než jsi byl zvyklí a bylo možná trochu sytější. Templář se nad tvojí poznámkou jen zasmál. "Teď víte, že jste v háji, když čaroděj souhlasí s templářem. Fakt i myslím, že to zavání podvodem..." řekl. Nejspíš chtěl říct něco víc, ale z venku se začal ozývat křik... a uslyšely jste zvuky boje...
Návrat nahoru Goto down
https://dragonagerpg.forumczech.com
Wilhelm
Sedlák
Sedlák
Wilhelm


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 11. 04. 17

List postavy
Jméno: Karen Drake
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue10/10Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/10)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptySun Apr 30, 2017 3:04 pm

Drake Karen


Jen jsem se na muže usmála a nadhodila: Zvládnu se o sebe postarat, ale přiznávám, že nejsem nejlepším bojovníkem. Na druhou stranu... pomoci mohu. Jsem celkem silná a... pak se ale strhla šarvátka. Jen jsem se zamračila a nadhodila: Do tohohle se plést nebudu. povzdechla jsem suše. Koukám, že léčitel se tady asi bude opravdu hodně, hodně a ještě jednou hodně hodit. rozhlédla jsem se okolo a začala se přesouvat dál od té šarvátky. Mrtvý léčitel už nikoho nevyléčí. Znovu jsem se podívala na tu elfku a pomyslela si: Tak tu jestli budu léčit, tak ji léčím jako poslední...
Návrat nahoru Goto down
WrongSign
Sedlák
Sedlák
WrongSign


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 07. 04. 17

List postavy
Jméno:
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue20/20Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptySun Apr 30, 2017 11:48 pm

Alloy

Alloy nedala nic znát. Když se do tohohle souboje začali míchat i další lidé, na okamžik se zastavila a pokynula elfům a sedlákovi aby přestali, že tohle se jich netýká. Pak se znovu otočila čelem k rytíři a pozvedla svůj meč. byla připravená pokračovat. Už neřekla ani slovo a pozorně sledovala svého protivníka. Nejen jeho, ale i ostatní přítomné. Němělo cenu tu spouštět nějakou velkou rvačku, rozhodně ne elfů proti rytířům. Skončilo by to špatně a to si mladá elfka velmi dobře uvědomovala. Sama měla trochu problém odrážet útoky jednoho rytíře, přes to, že byla trénovná. Nevěděla, jak jsou na tom další elfové a o schopnostech sedláka pochybovala úplně.
Návrat nahoru Goto down
Mina
Sedlák
Sedlák
Mina


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 18. 04. 17

List postavy
Jméno: Cassandra de Correl
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue15/15Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (15/15)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptyMon May 01, 2017 1:20 am

Sandra

Uškrnula sa na trpaslíka a potom sa pozrela na strážneho a počúvala ho. Pokývala hlavou a zamýšľala sa nad taktikou. Zabiť by teda nemala, ale stane sa to, takže s tým musí počítať. Chcela už siahnuť po mešci, ale zrazu započula nejaký hunbuk blízko nich. Otočila sa a pozrela sa tým smerom. Najskôr to vyzeralo, že sa tam pobijú rytier a elfka, ale nakoniec sa to tam strhlo na väčšiu bitku.
"Eh, no takéto bitky sú v Denerime pri takýchto udalostiach celkom bežné." povedala si skôr len tak pre seba než ostatným, pretože ju zrejme ani nikto nepočúval, keďže sa každý skôr sústredil na zúčastnenie sa bitky alebo na jej pozorovaní. Ona sama nejako nemala chuť sa vrhať sa medzi nich alebo ich zastavovať. Len tam tak stála s rukou vbok a bez nejakého väčšieho záujmu bitku pozorovala.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo
Sedlák
Sedlák
Dawn de Diablo


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 11. 10. 13

List postavy
Jméno: Barneak Chainarm
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue23/23Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (23/23)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptyMon May 01, 2017 1:34 am

Barneak Chainarm

Laškovně mrkl na tu dívčinu. On byl prostě takový. Poslouchal, jak ten voják mluvil...ale jelikož se ten voják na něj nedíval, když mluvil s ní...jenže dělal grimasy jak mluvil o pravidlech. Vůbec ho to nezajímalo. Jenže pak ho upoutalo též to dění kousek od nich. Pohlédl tím směrem. Zhluboka se nadýchl a zkontroloval si vše. Vše měl na svém místě. "Aye." Poznamenal si a odkašlal si. "Nyní mě omluvte slečno." Poznamenal jen a upravil si vousy. Jelikož nevěděl, co dělá Alloy, tak mohl reagovat po svém. Rozběhl se a jeho sekera se mu houpala na zádech. "UUUuuuuj, rvačkaaa." Zvolal a skočil tam mezi ně, jako správně opilej trpaslík, jenom přece dav se při rvačce nedalo uklidnit během pár vteřin a během toho rozruchu kolem.
Návrat nahoru Goto down
Randroth
Sedlák
Sedlák
Randroth


Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 24. 04. 17

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptyMon May 01, 2017 2:18 pm

Tharonn

Pozrel prekvapene na víno. Za tú cenu bolo lepšie než očakával. Rovno vychlastal celý pohár a nalial si znovu.
Na templárovu poznámku sa uchechtol. "Na tom niečo určite bude." prikývol. Ani si nevedel spomenúť kedy naposledy súhlasil s templarom... ak taká situácia v celom jeho živote vôbec niekedy nastala.
Vtedy ale počul zvonka zvuky nejakého boja. "Hoh... Čo sa deje, niekoho tam okrádajú? Neprekvapilo by ma to, je to Denerim after all..." povedal s nadvihnutým obočím, s pohľadom smerujúcim k dverám. Zase si lokol vína.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Čaroděj
Čaroděj
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 26. 02. 10
Location : Děčín / Plzeň

List postavy
Jméno:
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/100Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/100)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptyMon May 01, 2017 3:09 pm

Šarvátka začínala rychle přerůstat v chaos. Někdo se sice snažil sjednat pořádek, ale bez jakéhokoliv úspěchu. Sezvat tunu bojovníků na jedno místo mělo zřejmě i své nevýhody... rytíř který bojoval s Alloy jí nevěnoval moc pozornost, hlavně proto, že se na něj vrhl právě ten sedlák. Rytíř ho ale uzemnil jednou ranou štítem. Odněkud se ozval výkřik... bylo jasné, že už začínali padat první mrtví. Do boje se zapojovali další a další, rytíři, dobrodruhové i prostí lidé...

Sandru málem porazili lidé, kteří utíkali pryč. Těm chytřejším už začínalo být jasné, že je tu zle. Strážní kolem se snažili pomáhat lidem pryč a vůbec se nesnažili zasahovat proti bojujícím. Nikdo, kromě opilého trpaslíka, který skočil do středu té rvačky, při tom jen tak mimochodem strčil Alloy na zem (čímž jí možná zachránil život, protože tam kde stála proletěl šíp). Většina bojujících mu šla radši z cesty, ale ne všichni. Potlučený barbarský válečník s obouručním kladivem ho uviděl a hned se na něj vrhl, ve snaze ho zarazit kladivem do země...

-> Tharonn
Jeden z rytířů se podíval ven. "Vypadá to, že se tam strhla nějaká bitka... ale pořádná..." řekl. Nezněl ale znepokojeně, spíš jako kdyby něco takového čekal. I když jste byli jen kousek od dění, tak nevypadal rozrušeně. "Necítíte kouř?" zeptal se za chviličku. Opravdu... někde něco hořelo...
Návrat nahoru Goto down
https://dragonagerpg.forumczech.com
Wilhelm
Sedlák
Sedlák
Wilhelm


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 11. 04. 17

List postavy
Jméno: Karen Drake
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue10/10Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/10)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptyMon May 01, 2017 3:21 pm

Drake Karen


Viděla jsem ty rvačky a jen se mi začala motat hlava kolem. Ten trpaslík, který mi připadal zajímavý vletěl přímo do středu boje a zachránil život té elfce. To se na něj ale vrhl můj spolubojovník a celé se to měnilo v čím dál tím větší vřavu. Začínala jsem být zoufalá a tak se jen zamračila a ustoupila tak, aby mě pokud možno nikdo neviděl (což vzhledem ke zmatku nebyl až tak velký problém) a zvedla jsem hůl. Group heal. zašeptala jsem a všichni v dosahu 25 metrů byli lehce vyléčeni. Pak jsem jen vydechla a modlila se za to, aby lidé přestali bojovat, když pocítí z ničeho nic magii...
Návrat nahoru Goto down
WrongSign
Sedlák
Sedlák
WrongSign


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 07. 04. 17

List postavy
Jméno:
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue20/20Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptyMon May 01, 2017 4:41 pm

Alloy

Díky trpaslíkovi přežila. Byl tu chaos, takže si toho snad nikdo nevšiml. Prakticky prohrála. Vymrštila se na nohy. Znovu nahodila svou kápi  Byla rychlá, takže se snažila co nejrychleji zmizet z dohledu. Neutíkala, jen se pro jistotu někam schovala, kde měla přehled o téhle situaci. Sledovala a kdyby se někdo moc přiblížil, proti němu byla namířena její ruka spolu s kuší připevněnou kolem zápěstí. Byla připravená vystřelit pouze v případě, že by to bylo nezbytně nutné. Zatím se chtěla boje zdržet. Nevadilo jí bojovat, ale takové rvačky byly dobré jen v případě, že šlo o vraždu někoho konkrétního. Ovšem i tak potřebovala mít přehled.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo
Sedlák
Sedlák
Dawn de Diablo


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 11. 10. 13

List postavy
Jméno: Barneak Chainarm
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue23/23Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (23/23)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptyTue May 02, 2017 12:24 am

Barneak Chainarm

Vnímal, že jak skočil do toho středu, že do něčeho drobného strčil, ale nevěnoval tomu moc pozornost. "Whuaaaa...nezdsrhejte do koňské prdele." Zvolal a hromově se zasmál. Jak tohle mu chybělo...pořádná rvačka. Nešlo o to, aby někoho zabil. Jenže se chtěl poprat...dostat a dávat do tlamy a to je přece zábava, do jisté míry. Jenže si všiml, jak se k němu někdo přibližuje a netvářil se moc přátelsky a to kladivo též ne. "Aye! Tak se mi do líbí do koňské prdele." Zvolal a vyhrnul si trošku rukávy. "Jen pojď.....ti rozmlátím koleno! To budeš čubrňákovat ty kladivoune." Zvolal, ale zábava skončila tehdy, kdy z něj chtěl udělal hřebík. Uskočil a sekera trošku zacinkala o kov na jeho zádech. "Aye aye....ale notak...hezky na pěstě posero!" Zvolal a zasmál se. Zatím nesahal po sekeře.
Návrat nahoru Goto down
Mina
Sedlák
Sedlák
Mina


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 18. 04. 17

List postavy
Jméno: Cassandra de Correl
Životy:
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue15/15Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (15/15)
Zkušenosti::
Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 EmptyTue May 02, 2017 1:51 pm

Sandra

Chvíľku sa dívala. Najskôr to začalo tak "nevinne", ale potom sa to začalo trošku preháňať. Videla tú masu ľudí ako okolo nej bežala. Skúsila sa rýchlo pretlačiť aspoň k budove, keďže ľudia väščinou bežia cez voľné priestory - čiže teraz budú bežať cez tržnicu. Rozhliadala sa po nejakých zo svojej skupiny, či v tej panike niekoho uvidí, ale nezdá sa, že by tam niekto bol. Radšej sa teda rozhodla zachrániť samu seba, nebude skákať do tej armády dupajúci kobýl, ktorí keď vás zhodia, tak vám naozaj hrozí smrť udupaním a nehovoriac ani o tom, že sa tam mlátili hlava nehlava. Presunula sa trošku ďalej od toho chaosu, ak sa jej to podarilo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj v Denerimu   Turnaj v Denerimu - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Turnaj v Denerimu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon age :: Naše RPG :: Ferelden-
Přejdi na: